اخبار شهرستان‌ها

حاجی آباد ذخیره تصویر

در شهرستان حاجی آباد پیام تسلیت ارتحال امام و قیام خونین ۱۵ خرداد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد

یعقوب محمد مرادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، یعقوب محمد مرادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد طی پیامی رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد را تسلیت گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با اتکا بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ، ندای فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را در عمق سیاهی و سیطره استکبار، معنایی تازه بخشید.

بی تردید امام‌ خمینی‌”ره”، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌ که همواره نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ خواهد بود.

یوم‌الله پانزده خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمر نشستن اراده‌ی ملت بزرگ ایران است و این قیام نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور شد.

اینجانب ضمن تسلیت فرا رسیدن ۱۴ خردادماه، سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره)، شهادت یاران با وفایشان در قیام خونین ۱۵ خرداد به ملت ولایتمدار ایران، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، از درگاه حق تعالی مسألت دارم که ما را قدردان نعمت بزرگ انقلاب بگرداند و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مسیر توسعه، بالندگی و سرافرازی ایران عزیز اسلامی پیروز باشیم.

یعقوب محمد مرادی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد