اخبار شهرستان‌ها

بندرخمیر ذخیره تصویر

در شهرستان بندر خمیر جلسه هماهنگی اجرای تفاهم نامه های همکاری مشترک پیرامون طرح یک میلیارد نهال در شهرستان بندر خمیر

جلسه هماهنگی اجرای تفاهم نامه های همکاری مشترک شرکت سیمان هرمزگان و انجمن تخصصی گچ هرمزگان پیرامون طرح یک میلیارد نهال در شهرستان بندرخمیر با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بندر خمیر، رئیس منابع طبیعی شهرستان، نماینده شرکت سیمان و نماینده محیط زیست در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بندر خمیر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، در این جلسه پیرامون برنامه ریزی و اجرایی نمودن دوره های آموزشی ترویجی جهت اجرای طرح یک میلیارد کاشت نهال جنگلی مناسب و سازگار با مناطق مختلف در سطح شهرستان بحث و تبادل نظر شد.    

رشید زامیران مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بندر خمیر گفت: این تفاهم‌نامه همکاری با هدف تقویت و ارتقای سطح همکاری‌ های دوجانبه در راستای توسعه شهرستان و تعهدات دستگاه‌های اجرایی در چارچوب برنامه اقدام به جنگل‌کاری و تعامل برای کاهش اثرات آلودگی هوا و ایجاد منظره سبز است.               

زامیران از اقدامات موثر منابع طبیعی شهرستان بندرخمیر در پیشبرد اهداف این طرح تقدیر کرد و از تلاش برای کاشت 750 هزار اصله نهال در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: اطلاع‌رسانی این طرح تاکنون به صورت مطلوب اجرا شده است.