خبرها


برگزاری اولین جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی
برگزاری اولین جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی
مدیر روابط.عمومی  سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از برگزاری اولین  کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر سالجاری در این استان خبر داد .
 
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین علی شرفی در این جلسه  اظهار کرد:  انقلاب اسلامی با ازجان گذشتگی ها به ثمر رسید
رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان هرمزگان  افزود: نبایستی صحنه مشارکت عشایر و روستاییان در تبیین و تشریح از خودگذشتگی های برای به ثمر رساندن انقلاب را  خالی گذاشت .
حجت الاسلام شرفی در ادامه ضمن دعوت به مشارکت عامه در برگزاری جشن انقلاب اسلامی اظهار کرد: امسال با توجه به بهبود شرایط  وضعیت بیماری کرونا  بایستی هر چه بیشتردر جهت برگزاری جشن های فجر انقلاب اسلامی تلاش شود.
علی اصغر خلیلی دبیر کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی نیز در این جلسه ابراز کرد: این کمیته به منظور تبیین میزان تحقق محرومیت زدایی در روستاهای کشور و همچنین نقش روستاییان و عشایر در پیروزی و تداوم انقلاب و فراهم سازی زمینه مشارکت و حضور پرشور آنان در مراسم ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی تشکیل شده است.
وی همچنین افزود: انجام برنامه ریزی مناسب جهت تشکیل ستادهای دهه فجر انقلاب اسلامی در روستاها ، تشویق و ترغیب روستاییان به منظور نقش آفرینی خودجوش در برپایی مراسم ایام الله فجر و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمات انجام شده پس از انقلاب در روستاها از اهم وظایف و ماموریت ها کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر می باشد.
 گفتنی است؛ در این جلسه نمایندگان دستگاهها و ادارات تابعه و واحدهای سازمانی  برنامه های خود را ارائه کرده و مقرر شد پیگیری لازم در راستای برگزاری باشکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شود.